wilrijk – na de ontploffing in wilrijk van afgelopen dinsdag heeft netbeheerder fluvius bij een controle in de buurt een afwijkende gasmeting ontdekt. Aan het huis met huisnummer 18 aan het ridderveld was gasbuis beschadigd. Fluvius stadsgracht de voorgaan even opnieuw af en herstelde het lek. Een buurtbewoonster bond de kat de bel aan met een facebookbericht. “voor hetzelfde geld had er zich diezelfde avond een helft gasexplosie voorgedaan in het ridderveld”, klonk het. Fluvius bevestigt dat er een beschadigde voorgaan werd aangetroffen, maar nuanceert het nieuws. “in de uren na de explosie bezitten onze kerkdiensten jazeker afwijkende waren vastgesteld ter hoogte van huisnummer 18”, legt björn verdoodt van fluvius uit. “onze kerkdiensten bezitten daarop de gastoevoer afgesloten en deze voorgaan onmiddellijk en volledig hersteld. Aan het einde van die werken bezitten we alle verplichte gaslektesten rond die surrogaat succesvol uitgevoerd. Bij alle andere huizen in de buurt werden met zelfs de uiterst nauwkeurige meettoestellen geen onregelmatigheden vastgesteld. De aardgasnetten en -aansluitingen in de hele buurt werden dinsdag dus wel stevig volledig nagekeken. ”ongerustheidgeen pardon tot paniek dus, maar fluvius begrijpt de ongerustheid bij de buurtbewoners. “gezien de vreselijke gebeurtenissen van de afgelopen week bezitten we daar alle begrip voor. Daarom plannen we vandaag ( vrijdag, nvdr. ) nog een nieuwe preventieve controle van het aardgasnet in het ridderveld. ”“buurtbewoners kunnen onze mensen in de straat daarenboven steeds aanspreken als ze vragen of bezorgdheden hebben”, aldus verdoodt nog. “wie ons liever opbelt, kan voor gasgeur 24 uur per dag terecht op het kosteloos numero 0800 65 0 65. ”wat de aanleiding van de ontploffing in het ridderveld is, wordt nog steeds onderzocht. Bij de ontploffing liet één vrouw het leven. Drie huizen stortten in, doorzijgen huizen werden onbewoonbaar verklaard.

Posted by webmaster, filed under Uncategorized. Date: September 6, 2019, 1:13 pm | Comments Off